Перспективи та розвиток

Компанія “Ліко-Холдінг” постійно працює над вдосконаленням програми розвитку соціально-гуманітарної сфери та підвищення якості інформаційної політики. Ми вдячні кожному з вас за довіру та активну громадську позицію!

Соціальна політика

Протягом останніх років компанією “Ліко-Холдінг” збудовані та відкриті: дошкільний навчальний заклад Ліко-Світ, Центр Спорту “Ліко” з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, початкова школа “Ліко”, Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, побудовані спортивні майданчики для школярів, амбулаторія сімейної медицини, працює міжнародно-гуманітарний центр “Особистості” з бібліотекою.

Кожні вихідні Благодійний Фонд Ігоря Лисова “Рідне місто моє” запрошує на Фестиваль вуличних ігор, який проходить у Єлизаветинському парку на площі біля Спасо-Преображенського собору, а театр “Особистості” запрошує всіх на різноманітні вистави для дорослих і дітей.

Школа і дитячий садок

За підсумками соціологічних досліджень серед мешканців масиву “Ліко-Град” виявлено гостру соціальну необхідність молодих сімей у будівництві дошкільних навчальних закладів. Враховуючи громадську думку, компанія “Ліко-Холдінг” вирішила збудувати дошкільний навчальний заклад на 200 місць в житловому масиві “Ліко-Град” (мікрорайон “Венеція”, введення в експлуатацію об’єкта – восени 2015 року) та збільшити потужності школи початкових класів “Ліко” з 1-4 рівня до 1-7 рівня – згідно з новими розрахунками школу старших класів планується збудувати в структурі житлового масиву “Ліко-Град” до 2020 року.

Інформаційна політика

Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу, і тому для вашого оперативного інформування запустили програму інформаційної підтримки у вигляді розсилки SMS повідомлень – “Ліко-клуб”. Всі, хто приєднався до клубу, незабаром зможуть першими дізнатися про нову Дисконтну програму (система знижок) на всі об’єкти,  які розташовані на території «Ліко-Граду».

Приєднуйтесь до програми «Ліко-клуб» і першими дізнавайтесь про останні події та акції! Відправте безкоштовне sms-повідомлення з текстом “ТАК” на номер: +38 050 625 23 15 (детальніше: +38 044 290-99-85).

Ми завжди піклуємося про рівень вашого комфорту проживання в «Ліко-Граді»!

З повагою,

компанія “Ліко-Холдінг”