Благодійний Фонд “Рідне місто моє”

Благодійний фонд було засновано у 2001 році з метою посилення та укріплення рівня розвиненості та сформованості громадянського суспільства Києва на базових гуманістичних цінностях Європейської культури.

Завдяки діям фонду щотижня вживаються та проводяться необхідні заходи щодо покращення здоров`я, добробуту та моральних якостей жителів Голосіївського району Києва та столиці України загалом.

Зусиллями співробітників та активістів Благодійного фонду вже майже 20 років у столиці встановлюється необхідне медичне обладнання у лікарнях та поліклініках, ремонтуються дитячі та спортивні майданчики та організовуються свята для дорослих та дітей.

Фонд щоденно піклується про якість життя киян. Щосуботи та щонеділі в Єлизаветинському парку ЖК “Ліко-Град” зусиллями активістів фонду відбуваються необхідні заходи для покращення самопочуття, настрою та стану здоров’я мешканців Голосіївського району столиці.

Благодійний фонд “Рідне місто моє” – ключовий інструмент за для досягнення амбітної мети: допомогти кожному українцю покращити життя та стан свого здоров’я та стан здоров’я членів його родини, поліпшити добробут, а також всіляко сприяти формуванню оптимістичного погляду у майбутнє у мешканців Києва та всієї України.

Засновник і Президент Благодійного фонду “Рідне місто моє”– Ігор Лисов.

facebook.com/RidneMistoMoie