Ліко-школа – Технологічний ліцей “Ліко”

“Liko-school” – приватна школа повного циклу (1-11 клас).

Навчальний заклад з 2014 року займається професійним, всебічним та гармонійним розвитком учнів в умовах високого комфорту, інноваційного оснащення та із застосуванням передових педагогічних технологій.

Цей сучасний освітній заклад з першого року своєї роботи став взірцем української інноваційної школи та збагатив національний освітній простір роботою висококваліфікованих педагогів, сучасними методиками навчального процесу та європейським підходом до виховання дітей.

Оригінальними архітектурними рішеннями цієї будівлі компанія “Ліко-Холдінг” заздалегідь забезпечила максимальний комфорт усіх учнів.

У “Ліко-школі” застосовуються адаптовані до вітчизняних потреб навчальні програми, в яких поєднані наука, творчість та сучасні технології:
• поглиблене вивчення іноземних мов;
• інтегроване навчання;
• напрями технологічного профілю для старшокласників;
• навчання у динамічних групах і проєктних командах;
• психологічна та тьюторська підтримка;
• позашкільна діяльність у творчих студіях, STEM-центрі, “Sport Liko” та інших.

“Ліко-школа” це сучасний спортивний зал, просторі класи, ігрові кімнати, багатофункціональний відео-зал, центр арт-терапії, кіноконцертна зала, медичний центр з фізіотерапевтичним кабінетом. Тут є все необхідне для повноцінного зростання нового покоління українців.

Захопливий процес пізнання знань вчителі “Ліко-Школи” забезпечують застосуванням у навчальному процесі різноманітних інформаційних технологій та використанням ігрових інтерактивних методів.

Місія “Ліко-Школи” – виховати впевнених у собі особистостей, які у змозі змінити наше суспільство на краще. Ми вчимо дітей бачити можливі виклики, знаходити позитивні та правильні рішення, самостійно та впевнено прокладати свій власний шлях, з оптимізмом реагувати на невизначеність майбутнього, мріяти, ставити цілі та освоювати нові сфери знань і діяльності.

Випускники “Ліко-Школи” володіють сучасними інформаційними технологіями, знають декілька іноземних мов, мають високу дисципліну та навички організації власної діяльності.

Керівник авторської школи Технологічний ліцей “Ліко” – Олена Володимирівна Кухаревська. Саме під її новаторським керівництвом школа не просто стала центром культурного життя ЖК “Ліко-Град” (https://liko-holding.com.ua/liko-grad/), а й отримала відзнаку “Інноваційний об`єкт року”.

м. Київ, вул. Мейтуса, 5-А (початкова школа)

 
 

20 000

 

мешканців
“Ліко-Граду”