Центр Спорту «Ліко»

У вересні 2013 року генеральним спонсором Федерації України зі стрибків у воду – компанією «Ліко-Холдінг» – збудовано найсучасніший спортивний комплекс «Ліко», на базі якого розміщується єдиний в Україні Державний центр олімпійської підготовки зі стрибків у воду, база національної збірної команди зі стрибків у воду та дитячо-юнацька спортивна школа «Тріумф». Так звана «майстерня українських стрибунів».

Свої спортивні бажання в спорткомплексі можуть реалізувати усі охочі займатись бодібілдингом, фітнесом, йогою. Окрім найсучасніших тренажерних залів, банного комплексу та об’єктів іншої необхідної інфраструктури, на базі нового спорт-центру кияни відвідують й курси з дайвінгу – одного з найпопулярніших та найкрасивіших видів активного відпочинку. Новий комплекс пропонує своїм відвідувачам вишукані способи активного дозвілля: тут діють закриті корти для сквошу.

7

Всі охочі мати активний відпочинок в Центрі Спорту «Ліко» можуть скористатися просторими тренажерними залами, оснащеними сучасним професійним обладнанням для фітнесу, йоги та бодібілдингу. Крім того, без уваги відвідувачів не залишиться банний комплекс та інші об’єкти інфраструктури для активного дозвілля. В центрі Ви також можете насолодитися заняттями з дайвінгу і сквошу, та отримати море нових емоцій і позитивного спортивного досвіду. Всім гостям спорткомплексу «Ліко» не варто перейматися про його екологічну безпеку адже за допомогою інноваційного фільтрового обладнання, вода в басейнах завжди відповідає всім стандартам і нормам.

Важливим фактором екологічної безпеки Центру Спорту «Ліко» є, звичайно, вода. Задля відповідності її всім сучасним стандартам і нормам, тут застосовується спеціальне інноваційне фільтрове обладнання.

З моменту відкриття у Центрі Спорту «Ліко» проходять навчально-тренувальні збори спортсменів збірної команди України зі стрибків у воду, міжнародні та всеукраїнські чемпіонати, у вересні 2013 року в відбулися зйомки телевізійного шоу «Вишка».

 

Адрес: м. Київ, вул. Конєва, 8

500 000 м2

вже
збудовано