Центр Спорту «Ліко»

У вересні 2013 року генеральний спонсор Федерації України зі стрибків у воду, компанія “Ліко-Холдінг”, збудувала сучасний Центр спорту “Ліко” – єдиний в Україні державний центр підготовки спортсменів зі стрибків у воду, тренувальна база національної збірної команди України зі стрибків у воду та “майстерня українських стрибунів” – дитячо-юнацька спортивна школа “Тріумф”.

Центр спорту “Ліко” має Олімпійський басейн 50х25 м із комфортними трибунами для вболівальників. Але не тільки.

Всі охочі долучитися до здорового образу життя відвідують у Центрі спорту просторі тренажерні зали, оснащені сучасним професійним обладнанням для фітнесу, йоги та бодібілдингу. У нас працює затишний банний комплекс та всі інші об’єкти необхідної інфраструктури повноцінного спорткомплексу. Кожного дня ви можете насолодитися заняттями з дайвінгу або зіграти декілька сетів у сквош.

Отримайте море нових емоцій і позитивного настрою у екологічно безпечному басейні, вода якого, завдяки інноваційному фільтровому обладнанню, завжди відповідає прийнятим стандартам і нормам.

7

Центр спорту “Ліко” традиційно проводить навчально-тренувальні збори спортсменів збірної команди України зі стрибків у воду, міжнародні та всеукраїнські чемпіонати. У червні 2017 та серпні 2019 року у нас відбулися Чемпіонати Європи зі стрибків у воду, у липні 2018 року – Чемпіонат світу зі стрибків у воду серед юніорів. У вересні 2013 року у нас відбулися зйомки телевізійного шоу “Вишка”.

У листопаді 2020 року планується проведення першості світу зі стрибків у воду.

Долучайтесь до здорового образу життя та вболівань за наших олімпійців разом із сучасним Центром спорту “Ліко”.

500 000 м2

вже
збудовано