Головна » Про компанію

Про компанію

Ліко-Холдінг – це 25 років лідерства, інновацій, стабільності та комфорту.

Ми є лідерами серед забудовників у Києві та в країні, здатних по-справжньому реалізувати масові програми комплексної забудови, створення комфортних умов проживання на території.

Наша команда повністю веде проект будівництва від початку і до його завершення, що є одним із шляхів до успіху компанії “Ліко-Холдінг”: від землеустрою, проектування та будівництва, до маркетингу, продажу і після – створення умов для комфортного проживання на території житлових масивів “Ліко-Град” і “Венеція”. Більше, ніж просто житлові будинки, – ми будуємо стиль життя.

Наші проекти ретельно продумані з великою перспективою на майбутнє: Спасо-Преображенський собор із дзвіницею, Єлизаветинський парк, Центр Спорту “Ліко”, дитячі садочки “Ліко-Світ”, “Ліко-Школа”, медичний центр “Ліко-Мед”, театр “Особистості”, дитячі та спортивні майданчики, бібліотеки, супермаркети та торгові центри, кафе і ресторани, – ми створюємо комфорт для вашого життя. І неперевершений досвід нашої команди означає, що більш амбітні нові проекти та розробки здатні об’єднати жителів, які прекрасно гармоніюють з місцем їх проживання.

25 років колективного досвіду – ми будуємо виключно високоякісні об’єкти з великою увагою до деталей!