Головна » Про компанію

Про компанію

“Ліко-Холдінг” – це 32 роки лідерства, інновацій та стабільності у сфері будівництва комфортного житла.

Ми зводимо не просто житло, ми будуємо інфраструктуру.

Житлові комплекси із ретельно продуманою та працюючою інфраструктурою – це візитівка “Ліко-Холдінгу”. Це – реально існуючий факт, що викликає незаперечну довіру.

“Ліко-Холдінг” – вже понад 30 років є визнаним лідером серед забудовників у Києві та Україні. Ми постійно реалізовуємо масштабні та амбітні проєкти комплексної забудови. Ми кожного дня створюємо комфортні умови для проживання наших мешканів.

Команда “Ліко-Холдінгу” традиційно контролює увесь проєкт будівництва: від задуму й до завершення.

Професіонали компанії забезпечують увесь шлях від землеустрою, проєктування і будівництва до благоустрою, продажу та утримання будівель. Це гарантує кожному нинішньому та майбутньому мешканцю впевненість у комфортних умовах проживання на території житлових масивів “Ліко-Град”, “Венеція” та “Liko Grad Perfect town”.

Ми зводимо не просто будинки у яких хочеться жити, ми будуємо все необхідне для комфортного життя, і в цьому вже переконалися понад 30 000 мешканців наших житлових комплексів.

Багаторічний досвід роботи професіоналів “Ліко-Холдінгу” підтверджує, що усі проєкти та об’єкти компанії здатні об’єднати жителів навколо комфортного проживання у якісних будинках із продуманою висококласною інфраструктурою.

“Ліко-Холдінг” – впевненість у вашому комфорті!