Головна » Як придбати квартиру

Як придбати квартиру

Ви визначаєтеся з квартирою, яка Вам подобається і в яку Ви готові інвестувати.

Ви, за допомогою свого менеджера, робите заявку на квартиру в офісі компанії “Ліко-Нерухомість”, отримуєте розрахунок вартості квартири, дізнаєтеся процедуру придбання квартири, терміни оплати, строки введення будинку в експлуатацію.

Менеджер протягом одного-двох днів готує документи на придбання квартири та квитанції на оплату.

Ви підписуєте договори та здійснюєте оплату відповідно рахунків. Після надходження коштів у Вас є можливість замовити перепланування у квартирі.

Після того, як будинок буде введено в експлуатацію, протягом тижня Ви будете запрошені для огляду квартири та прийому її від будівельників. При відсутності зауважень, через три дні, Ви підписуєте Акт виконаних робіт по квартирі та Договір на обслуговування з експлуатуючою організацією. Починайте ремонт!

Приблизно два місяці, після введення будинку в експлуатацію, потрібно Забудовнику для отримання поштової адреси на будинок та виготовлення на всі квартири Технічних паспортів.

Після цього подаються документи в реєстраційну службу на внесення вашого прізвища, як власника нерухомого майна (квартири), у державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Вітаємо! Ви власник квартири!

Пам’ятайте, ми працюємо для Вас! І тому, поки будується Ваша квартира, Ви можете дізнатися про хід та терміни будівництва за номером телефону: +38 044 206-01-11.

Супроводжувати Ваш будинок буде Управляюча компанія “Лікожитлосервіс”. Детальну інформацію про тарифи, обслуговування та сервіс Ви можете дізнатися на сайті компанії www.sc-liko.com.ua або за номером телефону: +38 (044) 596-56-85.

Центральний офіс продажу компанії "Ліко-Нерухомість"

м. Київ, вул. Вільямса, 19/14, секція Г
Режим роботи:
пн-пт з 9:00 до 19:00
сб з 11:00 до 16:00

+38 044 206-01-11, +38 044 206-01-44
Замовити дзвінок