ЖК «Венеція»

Новий житловий комплекс «Венеція» розташовується в екологічно чистому Голосіївському районі міста Київ і є частиною масиву «Ліко-Град». ЖК «Венеція» знаходиться в 10 хвилинах їзди від метро «Васильківська» і складається з чотирьох будівель – двох будинків «свічок» на 22 поверхи кожний і двох шести-секційних багатоповерхівок.
Інфраструктура «Ліко-Граду» дуже гарно і ретельно продумана будівельною компанією «Ліко-Холдінг» адже її метою було створити житловий масив, де б мешканці змогли отримати всі необхідні їм послуги і продукти в кроковій доступності. Тому недалеко від Вашого нового житла Ви зможете знайти дошкільний навчальний заклад раннього інтелектуального розвитку дітей «Ліко-Світ», спортивний комплекс «Liko Sport», торговий центр «Л-Маркет», храм мучеників Бориса і Гліба, амбулаторію сімейної медицини, собор Преображення Господнього та інші заклади, необхідні для комфортного життя. Окрім того, з вікон Вашої квартири відкриватиметься неймовірний вид на Єлизаветинські озера і парк. В найближчому майбутньому Ви разом з Вашою сім`єю навіть зможете відпочити на пляжі, який невдовзі планують обгородити.
«Ліко-Град-Венеція» – це неймовірне поєднання сучасного європейського житла, різноманітних можливостей для відпочинку та неперевершеними пейзажами.

7 000

квартир отримали
своїх власників