Конфедерація Будівельників України

Конфедерація будівельників України об`єднує провідних будівельників і девелоперів України задля повноцінного розвитку будівельної галузі, покращення інвестиційного клімату та розвитку економіки країни загалом.

Будівництво є особливим видом діяльності національної економіки, від ефективності функціонування якого залежать як темпи виходу України з кризи, так і конкурентоспроможність її економіки. Будівельна промисловість є також одним з найважливішим засобів поліпшення галузей матеріального виробництва та культурно-побутових і житлових умов життя населення. Тому,метою конфедерації є виведення будівельної промисловості України на новий європейський рівень, формуючи якісний ринок будівельних послуг.

КБУ завжди орієнтується на європейські цінності адже входження України в європейський простір сприяло формуванню позитивних настанов щодо державного будівництва. Крім того, конфедерація робить все можливе, аби Україна стала не лише привабливим бізнес-середовищем для українських забудовників, а й для іноземних інвесторів. Ця сучасна платформа займається налагодженням зв`язків з потенційними партнерами, встановленням та удосконаленням нормативно-правової бази. Конфедерація будівельників України надасть Вам всю необхідну допомогу щодо розвитку Вашого будівельного бізнесу і захищатиме Ваші інтереси як гравця ринку.

Компанія «Ліко-Холдінг», піонер будівельної галузі України, входить до складу КБУ, а її почесний президент, Ігор Лисов, є її першим віце-президентом.