МИ ПАМ’ЯТАЄМО!

18 травня 2014 року на 63 році життя передчасно через нетривалу хворобу пішов з життя генеральний директор компанії «Ліко-Холдінг», Заслужений будівельник України – Валерій Іванович Куделя.

Валерій Іванович Куделя народився 29 січня 1952 року.
Трудову діяльність розпочав у 1970 році теслярем. Закінчивши у 1979 році Київський інженерно-будівельний інститут, працював в інституті «Укрцивільсільбуд», потім на виробничому об’єднані «Комуніст».
З 1994 року Валерій Іванович очолив посаду генерального директора компанії «Ліко-Холдінг». Під його безпосереднім керівництвом зведено столичний житловий масив «Ліко-Град», координував діяльність підрядних організацій та більше ніж сорока підприємств, що входять до складу Холдінгу.

Життєвий шлях Валерія Івановича – зразок людської гідності, працелюбності, доброзичливості, принциповості, відповідальності, добропорядності, вміння толерантно працювати з людьми.
З ним ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом всього свого життя наполегливо і послідовно працювала над розвитком будівельної галузі України.

Валерій Іванович був не просто висококваліфікованим і прекрасним керівником, а й доброю, порядною і чуйною людиною.

Широко відомий і знаний ентузіаст своєї справи – він назавжди залишиться одним з найкращих будівельників не тільки в Україні, а й в світі.

..Минуло два роки, як не стало Куделі Валерія Івановича, але світла пам’ять про нього навічно залишиться в наших серцях…

Колектив компанії «Ліко-Холдінг» всією душею поділяє з родиною Валерія Івановича Куделі всю глибину непоправної втрати.

Світла і вічна пам’ять…