Супер-міні-ціни на готові квартири!

Такого ще не було!! Лише у липні встигни придбати готову квартиру від компанії “Ліко-Холдінг” за супер низькими цінами в ЖК Ліко-Град!

Ваші прагнення мати власну оселю, бажання жити в комфортній, сучасній, ексклюзивній квартирі – все це ми пропонуємо Вам вже сьогодні. Вашу мрію про власне житло ми втілили в житловому комплексі Ліко-Град.

ЖК Ліко-Град якнайкраще відповідає концепції “Житловий Комплекс для життя і відпочинку”. Він включає в себе все необхідне для занять спортом, довгих сімейних прогулянок і гармонійного відпочинку.

Сучасна архітектура комплексу – це не просто приємний вигляд фасадів. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації. Площі і планування квартир дозволяють відчувати максимально комфортно сім’ї будь-якого складу. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому будинку на довгі роки. Придбавши квартиру в нашому житловому комплексі Ліко-Град, Ви в будь-який момент можете вийти на прогулянку по парку або провести час біля озера, які розташовані зовсім поруч.

Для Вашого повноцінного життя ми передбачили різноманітну інфраструктуру: Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, Центр Спорту “Ліко” з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, дитячий садок “Ліко-Світ”, школу початкових класів “Ліко-Школа”, власну котельню, поліклініку та амбулаторію сімейної медицини, торговельний центр, супермаркет, ресторані комплекси “Брюгге“, “Озеро“, Театр спорту та театр “Особистості”, міжнародний гуманітарний центр “Особистості”, спортивні майданчики-трансформери тощо. Ще одна незаперечна перевага “Ліко-Граду” – повна безпека: територія, що охороняється, консьєрж-служба, передбачена в кожному під’їзді.

Ми гарантуємо, що Житловий Комплекс “Ліко-Град” якісно змінить Ваше життя на краще!

Детальніше дізнатися про умови акції та придбання квартири Ви можете за телефонами: +380442060111, +380442060176.