Новий дитячий садок у ЖК Ліко-Град

Відповідно до статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розпорядженням Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 19.05.2016 р. №339 заплановано будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Академіка Вільямса, 10 у Голосіївському районі столиці. Замовником будівництва визначено КП «Спецжитлофонд».

Закінчений будівництвом об’єкт – дошкільний навчальний заклад – у встановленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Для інформації, у 2009 році рішенням Київської міської ради (№754/2823) з порушенням всіх правил та необхідних дозвільних процедур було передано відповідну земельну ділянку Національному Банку України для забудови п’яти багатоповерхівок, яка спочатку була призначена під будівництво дошкільного навчального закладу на 240 місць у перспективі забудови столичного житлового мікрорайону «Ліко-Град» в межах вулиць Академіка Вільямса, Мейтуса, Ломоносова та Симоненка.

Завдяки веденню з 2009 року активного листування між мешканцями житлового масиву «Ліко-Град», ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг», Національним банком України, Київською міською державною адміністрацією, Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією, Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента, місто отримає новий комунальний дошкільний навчальний заклад на земельній ділянці по вулиці Академіка Вільямса, 10.

Компанія «Ліко-Холдінг» спільно з Благодійним Фондом Ігоря Лисова «Рідне місто моє» стежитиме за виконанням відповідного рішення КМДА та інформуватиме про хід будівництва зазначеного об’єкту.