Ліко-Град за Незалежність і Мир в Україні!

Сьогодні, 24 серпня, на честь Дня Незалежності України мешканці столичного житлового масиву “Ліко-Град” разом із прихожанами Спасо-Преображенського собору помолилися за Незалежність і Мир в Україні. Ідейний організатор свята – Ігор Лисов, президент Благодійного Фонду “Рідне місто моє”

Сьогодні свято Дня незалежності України напрочуд важливе для кожного українця, адже ситуація в країні як ніколи об’єднала наш народ, зробила його патріотичним, консолідованим і поважливим до своєї історії. Усі бажаючі підтримати свою країну у головне свято вдягнули вишиванки, а після богослужіння заспівали гімн України та залишили свої побажання про Мир та Єдність на українському прапорі.
 
– Кожен з нас прагне зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила. І ми готові стати на їх захист, – зазначив Ігор Лисов. – Сьогодні Благодійний Фонд “Рідне місто моє” разом із прихожанами Спасо-Преображенського собору провели святкову літургію за Незалежність і Мир в Україні. Як ви побачили, на честь свята кожен з прихожан і гостей вдягнув вишиванку, адже як кажуть у народі, українська вишиванка – це «молитва без слів», оберіг, те, чим українці насправді повинні пишатися. Треба вчитися шанувати своє і привчати до цього інших.
 
– У День Незалежності, як патріот своєї країни, я бажаю кожному українцю, щоб ваші серця завжди сповнювалися гордістю за Україну, прагненням до єдності та порозуміння, сили духу та Божого благословення, адже наша мета – сильна, незалежна і процвітаюча Україна! Слава Україні! – додав Ігор Лисов.
 
Також протягом дня в Єлизаветинському парку кожен може взяти участь у святковому ярмарку, а ввечері з 17:00 до 21:00 відбудуться урочистості.