Дитячий садок у “Ліко-Граді”

Сьогодні, 26 серпня, компанія «Ліко-Холдінг» звернулась листом від 26.08.2015 р. №1085 до голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з проханням надати можливість виступити генеральним підрядником будівництва дитячого дошкільного навчального закладу на 240 місць

До Вашої уваги текст звернення:

Шановний Віталію Володимировичу!

Інформуємо Вас, що компанією «Ліко-Холдінг», яка 25 років успішно працює на ринку будівництва нерухомості в Україні, збудовано 30 житлових будинкiв на 6590 квартир та будується ще 4 будинки у житловому мікрорайоні «Ліко-Град» Голосіївського району міста Києва.

У даний час здійснюється комплексна забудова ІІІ мікрорайону, обмеженого вулицями Академіка Вільямса, Василя Симоненка, Ломоносова та Композитора  Мейтуса, у складі якого є перспективні дитячий дошкільний заклад на 240 місць і загальноосвітня середня школа на 33 класи (лист-погодження проектної документації на будівництво від 31 серпня 2007 року №07-8995 надано ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг»). Проектна документація пройшла комплексну державну експертизу на відповідність чинним державним будівельним нормам (позитивний висновок служби «Київдержекспертиза» від 05 грудня 2007 року №5928), а також кварталів, обмежених вулицями Ломоносова, Василя Касіяна,  Маршала Конєва, Академіка Вільямса, Академіка Костичева (житловий комплекс «Венеція»).

Варто зазначити, що компанія «Ліко-Холдінг» постійно розвиває за власний рахунок інфраструктуру столичного житлового мікрорайону «Ліко-Град»: побудовані Спасо-Преображенський Собор із дзвіницею, Єлизаветинський парк, Центр Спорту «Ліко» з басейном 50х25 метрів, загальноосвітня школа для початкових класів «Ліко-Школа», два дитячих садочки «Ліко-Світ», супермаркет, дитячі та спортивні майданчики тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з будівництвом житлових будинків компанією «Ліко-Холдінг» сплачено більш як 30 000 000 грн. з урахуванням індексу інфляції пайових внесків на розвиток соціальної та інженерної інфраструктури міста Києва. Проте ні територіальною громадою, ні за рахунок державного бюджету не профінансовано будівництво жодного об’єкту інфраструктури в житловому масиві «Ліко-Град».

У 2007 році Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація, розуміючи нехватку дитячих дошкільних і загальноосвітніх закладів на цій території, підтвердила готовність виступити замовником будівництва об’єктів соціального значення на території ІІІ мікрорайону житлового масиву «Ліко-Град» з фінансуванням коштами з місцевого бюджету:дитячого дошкільного закладу на 240 місць (вул. Вільямса, 10) і загальноосвітньої середньої школи на 33 класи (вул. Симоненка, 33).

У зв’язку з тим, що рішенням Київської міської ради від 27 листопада 2009 року №754/2823 було передано земельну ділянку по вул. Академіка Вільямса, 10 Національному банку України для будівництва житлових будинків, мешканцями житлового масиву «Ліко-Град» з 2009 року ведеться активна робота і спілкування у письмовій формі між ТОВ «ТМО «Ліко-Холдінг», Національним банком України, Київською міською державною адміністрацією, Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Президента та за участі представників ЗМІ щодо вирішення проблемного питання будівництва запланованого дитячого навчального закладу на 240 місць.

Як Вам відомо, розпорядженням Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 11.08.2015 року №783 Національним банком України припинено право користування земельною ділянкою на вул. Академіка Вільямса, 10 у Голосіївському районі м. Києва та вирішено передати її за актом приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Враховуючи наведене вище та з огляду на гостру соціальну необхідність у дошкільному навчальному закладі на 240 місць, прошу Вас, шановний Віталію Володимировичу, надати можливість компанії «ЛІКО-ХОЛДІНГ» виступити генеральним підрядником при будівництві зазначеного об’єкту за умови звільнення компанії від сплати пайової участі (внеску) на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у сумі, що буде еквівалентна вартості (разом з обладнанням та інвентарем) переданого дошкільного навчального закладу на 240 місць до комунальної власності територіальної громади міста Києва.