“Я чекаю на тебе, коханий!”

21 квітня в столичному театрі “Особистості” відбувся прем’єрний показ спектаклю – фарс-детектив “Я чекаю на тебе, коханий” за мотивами п’єси Д. Фо та Ф. Раме (переклад Петра Маги). Режисер-постановник – Марія Мага, у головній ролі – Євгенія М’якенька.

21 квітня в столичному театрі “Особистості” відбувся прем’єрний показ спектаклю – фарс-детектив “Я чекаю на тебе, коханий” за мотивами п’єси Д. Фо та Ф. Раме (переклад Петра Маги). Режисер-постановник – Марія Мага, у головній ролі – Євгенія М’якенька.

“Театр-студія “Особистості” – це нова сторінка в історії розвитку творчої інтелігенції в Україні, який також розвиватиме свій потенціал та дивуватиме своїх глядачів різножанровими постановами, неординарними рішеннями та обов’язково – виставами найвищого ґатунку. Головною ідеєю реалізації цього проекту – театру-студії “Особистості – стало бажання створити комфортні умови для творчого розвитку киян і виховання нової плеяди талановитих українців. Запрошуємо всіх, хто має відповідний досвід або хоче взяти участь в діяльності театру”, – почесний президент компанії “Ліко-Холдінг” Ігор Лисов.

30 квітня відбудеться повторний показ спектаклю “Я чекаю на тебе, коханий”, детальніше: +38 096 213 75 16.

Нагадаємо, у грудні 2014 року відкрито Театр-студію “Особистості” (вул. Конєва, 7-Б) за підтримки компанії “Ліко-Холдінг” і Благодійного Фонду Ігоря Лисова “Рідне місто моє“. З березня цього року театр “Особистості” стартував з дитячих кукольних вистав. У театрі створені найкомфортніші умови для перегляду спектаклів, адже зал на 300 осіб обладнаний новітніми глядацькими кріслами, встановлена професійна аудіо та відео апаратура, на сцені розміщений великий екран. Також на базі театру розміщуватимуться різноманітні творчі студії. Як зазначають організатори, на сцені театру “Особистості” представлені як класичні, так і сучасні вистави, мюзикли, концертні програми (шоу, майстер-класи, оперні та балетні концерти), сміливо втілюватимуться різноманітні творчі експерименти, приділятиметься велика увага вихованню естетичного смаку юного глядача.

Компанія “Ліко-Холдінг” – провідна девелоперська компанія з власним портфелем успішних проектів на ринку нерухомості, які є еталоном у своєму класі.

Об’єкти компанії відображують в собі талант архітекторів і дизайнерів із світовим ім’ям та створюють максимально комфортну атмосферу для життя. Кожний новий об’єкт, створений компанією, довгі роки залишається найкращим, примножуючи свою вартість і привабливість.

Сьогодні “Ліко-Холдінг” – це ефективна бізнес-структура, яка забезпечує найвисокий рівень якості та комфорту об’єктів нерухомості та іншої інфраструктури. Компанія створює нові тренди на ринку нерухомості, які відповідають останнім світовим тенденціям.