LIKO SOHO GROUP

Компанія «Liko Soho Group» зареєстрована в кінці 2018 року в результаті злиття двох великих холдингових компаній «Ліко-Холдінг» (Україна) і «Soho Group» (Чорногорія).

Компанії об’єдналися під брендом LSG LLC Bar і з’єднали свій величезний досвід та любов до Чорногорії для будівництва унікального 5-зіркового готелю на узбережжі Адріатики.

«LIKO SOHO Hotel» – перший готель Elite рівня на Балканах. Завдяки своєму привабливому географічному розташуванню і чистому повітрю, яке покращує здоров’я та зміцнює імунітет, Бар носить назву Montenegrin Air Spa і є ідеальним місцем для життя та відпочинку.

Це перший елітний 5-зірковий комплекс подібного типу в Барі. Перший етап будівництва готелю буде складатися з об’єкта на більш ніж 300 номерів на 12-ти поверхах, підземного паркінгу, п’яти ресторанів з різноманітними типами кухні, казино, басейнів і спа-центрів, дитячого ігрового майданчика, елітних бутиків і офісних приміщень.

На території комплексу планується зведення аквапарку з двома басейнами, які  відповідають усім олімпійським нормам і стандартам, відкриті спортивні майданчики,

футбольний стадіон, тенісні корти, закритий спортивний центр, велика паркова зона.

І все це – на морському узбережжі Адріатики.

Мальовниче довкілля, м’який клімат, гори, море, сучасний дизайн і комфорт – роблять «LIKO SOHO Hotel» унікальним в цій частині Адріатичного узбережжя.

 

likosoho.com

Montenegro, Bar Bulevar revolucije Soho City (A)