ЖК «Ліко-Град»

Ліко-Град – це сучасний комфортабельний житловий масив Києва.
Ваші прагнення мати власну оселю, бажання жити в комфортній, сучасній, ексклюзивній квартирі – все це ми пропонуємо Вам вже сьогодні. Вашу мрію про власне житло ми втілили в житловому комплексі Ліко-Град.
Придбавши квартиру в нашому житловому комплексі, Ви в будь-який момент можете вийти на прогулянку по парку або провести час біля озера, які розташовані зовсім поруч.
Сучасна архітектура комплексу – це не просто приємний вигляд фасадів. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації. Площі і планування квартир дозволяють відчувати максимально комфортно сім’ї будь-якого складу. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому будинку на довгі роки.
Ліко-Град – це якісно новий рівень життя в столиці.
Житловий комплекс розташований в Голосіївському районі столиці в крокової доступності від метро.
Ліко-Град, продуманий до найдрібніших деталей, втілив у собі традиції архітектури з різних країн світу, створивши атмосферу затишку. Кожний житловий мікрорайон має свою стилістику, вплетену в загальну архітектурну композицію, створюючи тим самим цілісність проекту.
Ліко-Град як найкраще відповідає концепції “Житловий Комплекс для життя і відпочинку”. Він включає в себе все необхідне для занять спортом, довгих сімейних прогулянок і гармонійного відпочинку. Для повноцінного життя тут передбачена багатюща інфраструктура: Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, Центр Спорту “Ліко” з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, дитячий садок “Ліко-Світ”, школа початкових класів “Ліко-Школа”, власна котельня, поліклініка та амбулаторія сімейної медицини, торговельний центр, супермаркет, ресторані комплекси “Брюгге”, “Озеро”, Театр спорту та театр “Особистості”, міжнародний гуманітарний центр “Особистості”. Для відпочинку – власний Єлизаветинський парк, зоопарк, 2 упорядкованих водойми, спортивні майданчики-трансформери, зона дресури собак, вело- та бігові доріжки.
Ще одна незаперечна перевага “Ліко-Граду” – повна безпека: територія, що охороняється, консьєрж-служба, передбачена в кожному під’їзді.
Ми гарантуємо, що Житловий Комплекс “Ліко-Град” якісно змінить Ваше життя на краще!

 
 
 

32

житлових будинків
збудовано

Хід будівництва: 82%