Головна » Про компанію » Ігор Володимирович Лисов

Ігор Володимирович Лисов

Президент компанії “Ліко-Холдінг”

– доктор наук з державного управління;

– кандидат економічних наук;

– перший віце-президент Конфедерації будівельників України;

– почесний президент компанії “Ліко-Холдінг”;

– член Виконавчого комітету Національного Олімпійського Комітету України;

– президент Федерації України зі стрибків у воду;

– президент Благодійного фонду “Рідне місто моє”.

Ігор Володимирович Лисов народився в 1958 році у Хмельницькому. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут.

З 1980 по 1996 роки працював на посадах: майстра, виконроба, керівника дільниці “Київрембуду”, заступника, першого заступника голови Московської районної державної адміністрації м. Києва.

З 2003 року – депутат Київської міської ради, заступник голови Київської міської державної адміністрації.

З 2006 по 2012 роки – двічі обраний у депутати Верховної Ради України. Обіймав посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Автор та співавтор 18 законопроєктів, більшість з яких ухвалено депутатами. Серед них: шість – з будівельної галузі, три – у сфері ЖКГ, два законопроєкти з питань екології та інші. Приймав участь у розробці Житлового Кодексу і Містобудівного Кодексу, а також проводив активну роботу над втіленням програми “Доступне житло: 30/70”.

Ігор Лисов – почесний президент будівельної компанії “Ліко-Холдінг”, яка вже майже 30 років на теренах України втілює у життя проєкти, пов’язані з будівництвом нерухомості для комфортного життя.

Член Виконкому Національного Олімпійського Комітету України, Президент Федерації України зі стрибків у воду. У розвиток вітчизняного спорту Ігор Лисов вже не один рік вкладає свою енергію та ресурси. Зараз збірна команда України зі стрибків у воду входить у трійку найкращих у Європі. Розвитку, професійному зростанню та майбутнім перемогам команди сприяє поява сучасного спорткомплексу “Ліко” у Голосіївському районі наприкінці 2012 року. Спорткомплекс одразу став провідною базою підготовки українських олімпійців.

Ігор Лисов – засновник та президент Благодійного фонду “Рідне місто моє”, який понад 10 років допомагає жителям Голосіївського району столиці. Традиційно, серед справ фонду та Ігоря Лисова особисто: меценатство, підтримка хворих діточок та ветеранів Другої Світової війни, літніх та одиноких людей, пересічних громадян, що переживають скруту, а також допомога дитячим садкам і школам. Фонд відкрив низку громадських приймалень.

Ігор Лисов започаткував свята Голосіївського району “День Теремків”, що святкується кожної третьої суботи травня вже протягом 11 років, та свято “Ліко-Град – місто мрій”, що проходить кожної останньої неділі вересня. На свята влаштовуються спортивні турніри, виставки, яскраві салюти, а також концерти із запрошенням провідних зірок української естради.

Ігор Володимирович є щасливим сім’янином, має трьох дітей: сина Руслана та двох доньок – Єлизавету та Стефанію.

У 2012 році Ігор Лисов здобув ступінь доктора наук з державного управління. Є автором багатьох наукових робіт та інноваційних розробок.

Президент компанії “Ліко-Холдінг” нагороджений орденом “За заслуги” ІІ та ІІІ ступенів, носить почесне звання “Заслужений будівельник України”.