Головна » Про компанію » Історія компанії

Історія компанії

“Ліко-Холдінг” вийшов на ринок нерухомості України у 1991 році.

Вже перші 15 років роботи принесли компанії низку знакових об’єктів, які на подальший час стали візитівкою холдінгу.

Сьогодні “Ліко-Холдінг” користується на ринку нерухомості України бездоганною репутацією, має надійних партнерів та нескінченну кількість престижних галузевих нагород.

Так, за підсумками присудження престижної премії “IBuild” протягом  останніх трьох років “Ліко-Холдінг” був відзначений нагородами у категоріях “Девелопер року”, “Надійний забудовник” та “Об’єкт року”.

Напрямок житлової нерухомості активно розвивається холдингом з 1992 року.

Територія жилмасиву Теремки-2 київського Голосіївського району ідеально підійшла для зведення та реалізації нерухомості високого комфорту і безкомпромісної якості. Саме тут був побудований флагманський об’єкт “Ліко-Холдінгу” в сегменті житлової нерухомості – “Ліко-Град”.

Цей проєкт став візитною карткою компанії і задав певний тренд для українських девелоперів у справі забудові житлових об’єктів на приєднаних територіях. Закладені в основу першого об’єкта найвищий рівень якості, заздалегідь продумана інфраструктура та архітектурно-композиційна цілісність стали орієнтирами при створенні інших об’єктів комплексної житлової нерухомості.

Компанія “Ліко-Холдінг” протягом останніх 15 років є Генеральним спонсором Федерації України зі стрибків у воду, а також веде чисельну благодійну роботу на теренах України.

“Ліко-Холдінг” – це завжди виважений та професійний підхід до девелопменту та будівництва нерухомості для життя!