ЖК «Ліко-Град»

назад

Ліко-Град – це сучасний комфортабельний житловий масив Києва.
Ваші прагнення мати власну оселю, бажання жити в комфортній, сучасній, ексклюзивній квартирі – все це ми пропонуємо Вам вже сьогодні. Вашу мрію про власне житло ми втілили в житловому комплексі Ліко-Град.
Придбавши квартиру в нашому житловому комплексі, Ви в будь-який момент можете вийти на прогулянку по парку або провести час біля озера, які розташовані зовсім поруч.
Сучасна архітектура комплексу – це не просто приємний вигляд фасадів. Це ще й якісні, максимально екологічні будівельні матеріали, високопрофесійна робота фахівців і тривалі терміни експлуатації. Площі і планування квартир дозволяють відчувати максимально комфортно сім’ї будь-якого складу. Затишні кімнати допоможуть зберегти теплу атмосферу у вашому будинку на довгі роки.
Ліко-Град – це якісно новий рівень життя в столиці.
Житловий комплекс розташований в Голосіївському районі столиці в крокової доступності від метро.
Ліко-Град, продуманий до найдрібніших деталей, втілив у собі традиції архітектури з різних країн світу, створивши атмосферу затишку. Кожний житловий мікрорайон має свою стилістику, вплетену в загальну архітектурну композицію, створюючи тим самим цілісність проекту.
Ліко-Град якнайкраще відповідає концепції “Житловий Комплекс для життя і відпочинку”. Він включає в себе все необхідне для занять спортом, довгих сімейних прогулянок і гармонійного відпочинку. Для повноцінного життя тут передбачена багатюща інфраструктура: Спасо-Преображенський собор і Єлизаветинський парк, Центр Спорту “Ліко” з базою олімпійської підготовки для стрибків у воду, дитячий садок “Ліко-Світ”, школа початкових класів “Ліко-Школа”, власна котельня, поліклініка та амбулаторія сімейної медицини, торговельний центр, супермаркет, ресторані комплекси “Брюгге”, “Озеро”, Театр спорту та театр “Особистості”, міжнародний гуманітарний центр “Особистості”. Для відпочинку – власний Єлизаветинський парк, зоопарк, 2 упорядкованих водойми, спортивні майданчики-трансформери, зона дресури собак, вело- та бігові доріжки.
Ще одна незаперечна перевага “Ліко-Граду” – повна безпека: територія, що охороняється, консьєрж-служба, передбачена в кожному під’їзді.
Ми гарантуємо, що Житловий Комплекс “Ліко-Град” якісно змінить Ваше життя на краще!

 
30.05.2015

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

докладніше
 
 

32

житлових будинків
збудовано

Хід будівництва: 82%