ЖК «Венеція»

Новий житловий комплекс “Венеція” розташовано в екологічно чистому місці  Голосіївського району Києва і є невід’ємною частиною масиву “Ліко-Град”.

ЖК “Венеція” зведений у 10 хвилинах їзди від метро “Васильківська” і складається з чотирьох будівель – двох будинків-“свічок” на 22 поверхи кожний і двох шести-секційних багатоповерхівок.

Усі мешканці ЖК “Венеція” без перешкод можуть користуватися насиченою інфраструктурою ЖК “Ліко-Град” яка є ретельно продуманою – на житловому масиві мешканці отримують усі необхідні послуги, та роблять усі необхідні покупки у кроковій доступності від свого житла.

Поруч із будинками ЖК “Венеція”:

– дошкільний навчальний заклад раннього інтелектуального розвитку дітей “Ліко-Світ”,

– спортивний комплекс “Liko Sport”,

– торгівельний центр “Л-Маркет”,

– собор Преображення Господнього,

– храм мучеників Бориса і Гліба,

– амбулаторія сімейної медицини,

– затишні бари та ресторани, дитячі та спортивні майданчики, м’ясця для прогулянок із родиною та домашніми улюбленцями, а ще багато інших закладів, для комфортного, повноцінного життя.

З кожної квартири ЖК “Венеція” відкривається неймовірний вид на ексклюзивні місця відпочинку для усієї родини – Єлизаветинські озера та парк.

ЖК “Ліко-Град-Венеція” – це поєднання сучасного житла європейського рівня, нескінченних можливостей для життя, роботи та відпочинку й неперевершені пейзажі навкруги. Це мрія, яка вже стала реальністю.

 

7 000

квартир отримали
своїх власників