Ігор Володимирович Лисов

Президент компанії “Ліко-Холдінг”

доктор наук з державного управління; кандидат економічних наук; перший віце-президент Конфедерації будівельників України; почесний президент компанії «Ліко-Холдінг»; член Виконавчого комітету Національного Олімпійського Комітету України, президент Федерації України зі стрибків у воду; президент Благодійного фонду «Рідне місто моє».

Ігор Володимирович Лисов народився в 1958 році у Хмельницькому.Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут.

З 1980 по 1996 роки працював на посадах: майстра, виконроба, керівника дільниці «Київрембуду», заступника, першого заступника голови Московської районної державної адміністрації м. Києва.

З 2003 року – депутат Київської міської ради, заступник Голови Київської міської державної адміністрації.

З 2006 по 2012 роки – двічі обраний у депутати Верховної Ради України. Обіймав посаду Заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Автор та співавтор 18 законопроектів, більшість з яких прийнято ВРУ. Серед них: 6 – з будівельної галузі, 3 – у сфері ЖКГ, 2 законопроекти з питань екології та інші. Брав участь у розробці Житлового Кодексу і Містобудівного Кодексу, а також проводив активну роботу над втіленням програми «Доступне житло: 30/70».

Ігор Лисов – є почесним президентом будівельної компанії «Ліко-Холдінг», яка вже протягом 20 років на теренах України успішно втілює у життя проекти, пов’язані з будівництвом комфортного життя.

Член Виконкому Національного Олімпійського Комітету України,‬ президент Федерації України зі стрибків у воду. В розвиток вітчизняного спорту Ігор Лисов вкладає свою енергію та ресурси. Свідчення цьому – збірна команда України зі стрибків у воду входить у трійку найкращих збірних Європи. Майбутнім перемогам команди сприяє поява сучасного спорткомплексу “Ліко” в Голосіївському районі у кінці 2012 року, який став провідною базою олімпійської підготовки українських спортсменів.

Ігор Лисов є засновником та президентом Благодійного фонду «‬Рідне місто моє»‬,‬ який більше 10 років допомагає жителям Голосіївського району столиці: займається меценатством та допомагає хворим дітям, ветеранам Великої Вітчизняної війни, літнім та одиноким людям, пересічним громадянам, дитячим садкам і школам. Діють громадські приймальні.

Ігор Лисов започаткував свята Голосіївського району «День Теремків», що святкується кожної третьої суботи травня вже протягом 11 років, та свято «Ліко-Град – місто мрій», що проходить кожної останньої неділі вересня. Під час свята влаштовуються спортивні турніри, виставки, концерти із залученням зірок української естради та організацією святкового салюту.

Разом із масштабною сферою діяльності, величезною соціальною активністю та відповідальністю, Ігор Володимирович є щасливим сім’янином: одружений, син – Руслан, і дві доньки – Єлизавета та Стефанія.

У 2012 році Ігор Лисов здобув ступінь доктора наук з державного управління, автор багатьох наукових робіт та інноваційних розробок.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, почесне звання «Заслужений будівельник України».