Зустрічайте список чудотворної афонської ікони святого Георгія!

Запрошуємо усіх до Спасо-Преображенського собору 24 травня, у неділю, молитися про перемогу правди і добра перед іконою святого великомученика Георгія Побідоносця, яка була написана у монастирі Ксенофонт на Святій горі Афон на прохання ктитора собору Ігоря Лисова. Зустріч відбудеться перед початком Божественної літургії о 9:00.

Молитвами святого Георгія милосердний Господь Бог нехай проллє любов до наших сердець, навчить бачити ближніх один у одному та благословить миром Українську землю!

У грудні 2013 року у Спасо-Преображенському соборі ми вшановували чесну правицю святого великомученика Георгія Побідоносця та молилися про перемогу любові перед списком чудотворної ікони святого Георгія зі Святої гори Афон. Після того на прохання громади собору та особисто ктитора Ігоря Лисова у афонському монастирі Ксенофонт, звідки до нас привозили святині, з благословення настоятеля цього монастиря ігумена Олексія, було написано список чудотворної ікони великомученика Георгія для Спасо-Преображенського собору.

Під час Великого посту та пасхальних днів написана ікона перебувала у вівтарі церкви монастиря Ксенофонт, де впродовж сорока днів монахи перед нею молилися за богослужінням. Тепер її разом із часткою мощів святого великомученика Георгія привезуть до нашого собору, де вона постійно перебуватиме.

Настоятель Спасо-Преображенського собору митрополит Олександр впевнений у важливості молитов до святого Георгія: “Я вірю і надіюсь, що правицею, якою святий Георгій переміг змія, він дасть перемогу і нашим люблячим серцям і приведе їх до знайдення того шляху, який угодний Богові”.

Нагадаємо, що з липня минулого року кожного понеділка ввечері у нашому соборі відправляється молебень за Україну перед іконою великомученика Георгія. До акафіста святому Георгію додаються молитви за Українську державу та її військо, за глибокий та непорушний мир, за зцілення усіх поранених та постраждалих під час війни та протистоянь. Ці молебні правитимуться до закінчення бойових дій у нашій державі.