У Києві відкрився театр спорту на воді

19 грудня столичний Театр спорту на воді розпочав свою роботу з дебютного казкового шоу на воді “Русалонька – Вічне кохання” за участю спортсменів національних збірних команд України зі стрибків у воду та із синхронного плавання. Головним режисером і автором тексту став Петро Мага, а керувала процесом – головний тренер збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачова.

Ідейний творець театру і головний організатор шоу президент компанії “Ліко-Холдинг” Ігор Лисов наголосив, що відкриття даного Театру дозволить насамперед підвищити інтерес до спорту, популяризувати стрибки у воду і розвивати молоде покоління у дусі олімпізму.

Також традиційно в День Святого Миколая в житловому масиві “Ліко-Град” завдяки Фонду Ігоря Лисова “Рідне місто моє” маленьким жителям роздавали солодкі подарунки, запалювали новорічну ялинку з Дідом Морозом та Снігуронькою, відкрили столичний Театр “Особистості” в “Ліко-Школі”.

Всі охочі побачити захоплююче шоу на воді казку “Русалонька – Вічне кохання” можуть з 20 по 23 грудня о 16:00 і 18:00 за адресою вул. Конєва, 8 (Центр Спорту “Ліко”, телефон для довідок можете дізнатися на сайті комплексу www.likosport.com.ua). З нового року Театр спорту буде працювати в стаціонарному режимі і радувати своїх глядачів новими захоплюючими постановками.