ЖК «Ліко-Град»

“Ліко-Град” – це сучасний, комфортабельний та повноцінний житловий масив Києва, який був повністю зведений “Ліко-Холдінгом” 

Ми врахували все: ваші мрії мати власну оселю; бажання з комфортом жити у сучасному будинку із продуманою інфраструктурою; все, що необхідне для життя родини на відстані “простягнутої руки”; ексклюзивне планування квартири з оглядом на потреби усіх її мешканців. Все це доступне вже сьогодні!

Усі ваші мрії та уявлення про нове, комфортне й власне житло ми втілили у житловому комплексі “Ліко-Град”.

Мешканці комплексу у будь-який момент можуть разом із сім’єю та домашніми улюбленцями прогулятися зеленим парком або навколо озера, що розташовані поруч.

Архітектура комплексу: приємні на вигляд фасади; якісні, екологічні будівельні матеріали; професійна робота будівельників та інженерів, яка гарантує тривалий терміни експлуатації кожного з будинків. Площа і планування кожної квартири дозволяють відчути максимальний індивідуальний комфорт, повноцінну ізоляцію й затишок кожному члену родини.

Перебування у “Ліко-Граді” – це життя європейського рівня у сьогоднішньому Києві.

Житловий комплекс розташований поруч із трьома станціями метрополітену у Голосіївському районі столиці.

“Ліко-Град” – найвища якість усього, що колись будував “Ліко-Холдінг”. Все у житловому комплексі продумане до дрібниць – це живе та яскраве втілення європейських архітектурних традицій, постійне відчуття ідеального комфорту та досконала атмосфера домашнього затишку. Кожний мікрорайон “Ліко-граду” має власну стилістику, гармонійно вплетену у загальну архітектурну композицію комплексу, що створює впевнене відчуття “міста у місті”.

“Ліко-Град” це стовідсоткове втілення концепції “Житловий Комплекс для життя і відпочинку”, тому що включає у себе все необхідне: сучасні будинки із функціональними елеваторами та досконалою системою сміттєпроводу; отримання всіх необхідних для життя послуг від професіоналів своєї справи; затишні та комфортні місця для прогулянок і відпочинку дорослих, дітей та домашніх улюбленців; місця де можна спокійно працювати або займатися спортом чи власним хобі.

ЖК “Ліко-Град” це:

Спасо-Преображенський собор ,

– Єлизаветинський парк,

– Центр Спорту “Ліко” з базою професійної підготовки спортсменів,

– дитячі садки “Ліко-Світ” ,

– школа початкових класів “Ліко-Школа” ,

– котельня,

– поліклініка та амбулаторія сімейної медицини,

– торгівельний центр, супермаркет, дрібні магазини,

– ресторани: Brugge , OZERO , “FactoryMeal” та “Shef” ,

– театр спорту “Ліко” та театр “Особистості”,

– міжнародний гуманітарний центр,

– зоопарк, водойми, спортивні та дитячі майданчики, зона дресури та відпочинку собак, вело- та бігові доріжки.

На території ЖК діє “Hotel Favor Sport” – затишний готель на 63 номери розташований поруч із Центром  спорту “Ліко”, зі спортивним клубом на території.

“SportLife” входить до інфраструктури мікрорайону “Ліко-Град”.

“Favor Sport Hotel”  – сучасний, недорогий та затишний готель з унікальним дизайном, який пропонує номери з чудовими видами з вікон, якісними меблями та усім необхідним приладдям. При готелі працює є ресторан

Також гості столиці та мешканці ЖК “Ліко-Град” можуть завітати до сучасного Favor Park Hotel.

Гості готелю можуть скористатися послугами бізнес-офісу, зручними окремими  зонами для роботи і відпочинку, спортзалом, спа, здоровим харчуванням і різноманітністю страв єв- ропейської, української та паназїйської кухні.

“Favor Park Hotel”  має 7 інноваційних конференц-залів для проведення бізнес-заходів та приватних зустрічей.

Усім цим мешканці ЖК “Ліко-Град” користуються вже сьогодні з відчуттям повної безпеки: територія професійно охороняється, консьєрж-служба передбачена в кожному під’їзді усіх будинків та установ.

Мешканці житлового комплексу “Ліко-Град” вже не мріють про якісне життя, бо відчувають і бачать його кожний день.

 
 

32

житлових будинків
збудовано

Хід будівництва: 82%